Şah Group Elektrik Aydınlatma Hakkımızda

Hakkımızda

   Dış aydınlatma konusunda 8 yıllık deneyimimizden sonra 2002 yılında Şah Elektrik Aydınlatma Taah. İnş. ve Turizm San. Tic. Ltd. Şirketini kurduk. Geçtiğimiz 19 yıl içerisinde aydınlatma konusunda uzmanlaştık.

   Bu güne kadar aydınlatma tasarımından, anahtar teslim uygulamaya kadar birçok yurtiçi, yurtdışı projeyi başarıyla tamamladık. Bu projelerde; uluslararası standartlara göre aydınlatma hesaplarının, altyapı çalışmalarının, malzeme tedariklerinin ve ışık ayarlarının tüm sorumluluklarını üstlendik. Aydınlatma sektöründeki tecrübemizle proje sahiplerine daha az bütçeyle daha kaliteli aydınlatma sağladık.

   Her yaptığımız projenin bir referans olduğu inancıyla,

   iç ve dış aydınlatma yapıyoruz.

Vizyonumuz

   Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

Misyonumuz

   Aydınlatma teknolojileri ve çelik imalatı alanında; Türkiye başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunmak. Küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir üretim şirketi olmak.

Şah Group Dış Mekan Aydınlatma
arka plan

Dış Mekan Aydınlatma

ŞahGroup_Elektrik_Aydınlatma_Logo
ŞahGroup_Çelik_Konstrüksiyon
arka plan

Çelik Konstrüksiyon

SHS Konstrüksiyon Logo
şah-edirne-tunca-köprüsü-aydınlatma10.JP
arka plan

Mimari Aydınlatma

Lumicom Mimari Aydınlatma Logo