Direk | Çelik Konstrüksiyon.

Ankara Malıköy Başkent OSB de bulunan 3600 m2 büyüklüğünde fabrikamızda çokgen ve dairesel kesitli aydınlatma direkleri, stadyum projektör direkleri, koruma merdivenli ve portatif merdivenli projektör direkleri, standart asansörlü ve insan asansörlü projektör direkleri, dıştan ve içten halatlı bayrak direkleri, asansörlü bayrak direkleri, baş üstü levha direkleri, gsm direkleri, mobese, paratoner, hoparlör, kamera direkleri, reklam direkleri ürün portföyünü ana kalemlerini oluşturmakla birlikte, müşteri talebi doğrultusunda her türlü özel projelendirme ve imalatı da gerçekleştirmekteyiz.

Standart poligon direk imalatının yanı sıra dekoratif poligon direk, boru direk, dekoratif alüminyum direk ve paslanmaz çelik direk gibi müşteri talebi doğrultusunda imalatlarda gerçekleştirmekteyiz. Üretimini yaptığımız dekoratif direklerin birçoğunda Tedaş Tip Test Raporlarımız da bulunmaktadır.

Direk üretimi yanında çelik kontrüksiyon imalatımız bulunmaktadır. Bunun içerisinde seyirci tribünleri, kompleksi seyirci tribünleri, konteyner konut, prefabrik konut gibi imalatlarda gerçekleştirmekteyiz.

Direk Katalogları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.